KONTAKTY

Adresa

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.

Mírová 1435/25, 735 06 Karviná

Zástupce ředitele a vedoucí pobočky Karviná
Mgr. Zdeněk Žažo, Ph.D.

tel: +420 603 288 998
e-mail: skola@sosmapkarvina.cz

 Elektronická schránka důvěry
Na tomto místě máte možnost svěřit se s problémem, který Vás trápí a souvisí se školou.

Učitelé

JménoPředmětyKontakt
Mgr. Beáta LichorobiecováPsychologie, Pedagogika, Pedagogická praxe, Didaktika pedagogických činností, Osobnostní a dramatická výchova, třídní učitelka 2.Alichorobiecova@sosmapkarvina.cz
Mgr. Jiří KovalčíkMatematika, Seminář z matematikykovalcik@sosmapkarvina.cz
Veronika Kniezková, DiS.Hudební výchova s metodikoukniezkova@sosmapkarvina.cz
 Mgr. Jana HlaviznováČeský jazyk, Pedagogika, Pedagogická praxe, Hra na hudební nástroj – flétna, třídní učitelka 4.Ahlaviznova@sosmapkarvina.cz
Bc. Nikola KlimkováAnglický jazyk 1.A a 2.Aklimkova@sosmapkarvina.cz
Mgr. Pavla PrachařováVýtvarná výchova s metodikou, Dějepispracharova@sosmapkarvina.cz
Mgr. Ilona CharvotováAnglický jazyk, Matematika, třídní učitelka 3.Acharvotova@sosmapkarvina.cz
Mgr. Jarmila JánskáBiologie, Tělesná výchova s metodikou, Ekonomikajanska@sosmapkarvina.cz
Miluše MrowiecováHra na hudební nástroj – keyboard
Bc. Naďa FilipínováInformační a komunikační technnologie, Zeměpis, Fyzika, Chemiefilipinova@sosmapkarvina.cz